Top

Lietuvoje degustacinę vakarienę surengs šefas iš Estijos, nugalėjęs tarptautiniuose „Chef of the Year“ apdovanojimuose

„Vila Komoda“ komanda, kurios pagrindinis šefas – Martyn Meid, su „VMG Master“ pasidalijo žinia apie naują renginių seriją, kurią atidarys garsus šefas iš Estijos – Vladislavas Korpusovas.

„Mūsų erdvė – ne tik svečių erdvė, bet ir šefų erdvė. Kviesime ir kviečiame šefus iš kitų šalių, kad mūsų restorane pristatytų savo kūrinius. Norime duoti daugiau savo lojaliems svečiams ir, be abejo, palaikyti tarptautinę šefų bendruomenę“, – komentavo bendraturtė ir šefo žmona Karolina.

Į išskirtinę vakarienę „Vila Komoda“ kviečia ne tik svečius, bet ir kolegas, virėjus bei šefus, norinčius įkvėpti naujų vėjų.

Kviestinis šefas Vladislavas Korpusovas savo karjerą pradėjo seniausiame Estijos restorane „Gloria“, jis taip pat dirbo restoranuose „Ö“ (Estija), „Alexander“ (Estija), „Luomo“ (Helsinkis, 1* „Michelin“), „Bagatelle“ (Oslas, 1* „Michelin“), „The Thief Hotel“ (Oslas). Talentingas šefas, būdamas vos 21-erių, nugalėjo tarptautiniuose „Chef of the Year“ apdovanojimuose.

Tik primename, kad „Vila Komoda“ šefas Martyn Meid visai neseniai į Lietuvą grįžo prisidėti prie Lietuvos gastronominės kultūros kūrimo. Jis įtrauktas į geriausių pasaulio šefų „The Best Chefs Awards“ 300-uką.

Pasaulio geriausių šefų apdovanojimuose paskelbtos ir lietuvių užimtos vietos!