Top

Kiek šefo žinomumas padeda restoranui?

Šiais laikais gali tapti populiariu šefu net ir neturėdamas savo restorano. Tikriausiai iš karto kyla klausimas, kaip tai įmanoma. O atsakymas yra paprastas ir gal net slypi įrenginyje, į kurį šiuo metu žiūrite.

Stebint „Instagram“ tendencijas akivaizdu, kad puikiai gebantys savo patiekalus fotografuoti virtuvės šefai gali išauginti šimtus tūkstančių siekiantį sekėjų skaičių. Taigi, virtuvės šefo darbas seniai neapsiriboja vien tik virtuve.

„Šefams labai svarbu būti arčiau visuomenės. Jie tam tikra prasme yra restorano vizitinė kortelė. Tad mes pirmieji Lietuvoje pasiūlėme nemokamus kulinarinius kursus internete, kuriuose šefai gali dalytis savais triukais ir patarimais su visais“, – komentavo Alfas Ivanauskas.

Šiais metais pasirodęs projektas „VirK akademija“ siūlo lankyti online akademiją. Nesvarbu, kur tuo metu esate ar ką veikiate, bet kada prisijungę prie paskyros galite žiūrėti jums aktualias temas, mokytis naujų receptų ar tiesiog semtis įkvėpimo, o šefai pademosntruoja ir pristato save.

Registruokitės nemokamai videoplatformoje „VirK akademija“ ir tapkite mokytojais.

Registruotis galite čia.