Top

Prisidėkite prie vaikų maitinimo tvarkos tobulinimo visos Lietuvos ugdymo įstaigose

Alfas Ivanauskas su VMG komanda kviečia visus maitinimo rinkos dalyvius nelikti abejingus ir tapti pokyčių dalimi. Įsigaliojus naujai vaikų maitinimo tvarkai mokyklose ir darželiuose, tapo aišku, kad ne visos vaikams maistą tiekiančios įmonės ir specialistai yra jai pasirengę.

„Mūsų tikslas – imtis veiksmų čia ir dabar, nieko neteisiant ir nesiveliant į konfliktus. Todėl ateiname su konkrečiu sprendimu. Norime suvienyti šefus ir maitinimo įstaigas bei Lietuvos įmones, galinčias prisidėti prie šios iniciatyvos įgyvendinimo“, – sako Alfas Ivanauskas, VMG vadovas.

Sutinkame, kad vaikams maistas turi būti tiekiamas sveikesnis, tačiau sveikas maistas tikrai nėra beskonis ar pagamintas iš tarpusavyje nederančių ingredientų remiantis vien tuo, kad jie yra sveiki. Be to, psichologų teigimu, labai daug lemia ir pats maisto pateikimas, jo spalvingumas, kūrybiškumas ir sukurta legenda, pavyzdžiui, vaikams puikiai atpažįstamas ir įdomus pavadinimas.

Dėl to Alfas Ivanauskas ir VMG komanda kviečia visus maitinimo rinkos dalyvius susivienyti, neieškoti kaltų ir ateiti spręsti šią situaciją su konkrečiais siūlymais.

„Nesiekiame kaltinti įmonių, kurios teikia mokykloms maistą – mūsų tikslas yra skirti savo dėmesį vaikams ir žmonėms, kurie rūpinasi jų mityba, pasidalyti žiniomis. Žinoma, labai svarbu padėti ir tėvams šiuo laikotarpiu sukurti sveikesnį ir kokybiškesnį šeimos valgiaraštį. Turime parodyti vaikams, kad jie mums visiems rūpi, kad mums svarbu, jog jie augtų sveiki, laisvi ir kūrybiški. Tokią Lietuvos ateitį mes norime matyti“, – sako A. Ivanauskas.

DALYVAUKITE INICIATYVOJE:

Anketa