Top

Pirmieji VMG Master paskelbtos socialinės iniciatyvos linkėjimai – meksikietiški

Tekstas: Urtė Mikelevičiūtė

Prie edukacinio „VMG Master“ projekto, kuris kviečia savo žiniomis ir idėjomis prisidėti prie švietimo apie sveiką ir skanią vaikų mitybą, iniciatyvos prisijungė geriausio meksikietiško restorano „Sofa de Pancho“ savininkai.

 

Diana Puškoriūtė-Bartkuvienė, „Sofa de Pancho“ savininkė, su vyru turinti du vaikus, teigė, jog į darželį savo atžalas leidžia vien dėl to, kad jie pabūtų bendruomenėje. „Aš jau esu pasiekusi nesvarumo būseną darželio klausimu. Nidos darželiai turi didelių bėdų su maitinimu. Dar pavasarį bandžiau daryti pokyčius ir kelti šį klausimą, bet, deja“, – dalijosi aktualijomis Diana.

„Aš labai labai apsidžiaugiau, kai pamačiau jūsų iniciatyvą – šios problemos labai aktualios. Sėkmės, palaikau ir prisidėsiu, kuo galėsiu“, – komentavo Diana Puško, meksikietiško restorano savininkė.

 

Diana su vyru Rimvydu augina du vaikus ir visai neseniai iš Vilniaus persikėlė į Nidą. Ten duris atvėrė geriausio meksikietiško restorano „Sofa de Pancho“ nidietiška versija. Nuo 2012 metų restoranų verslu užsiimantys tėvai vaikus auklėja taip, kad jie nuo pat mažų dienų mylėtų, gerbtų ir puoselėtų restoranų kultūrą.

Daugiau apie socialinę iniciatyvą rasite čia. Prisijunkite ir jūs!

Iniciatyva

Sofa de Pancho restoranai įsikūrę Vilniuje ir Nidoje.

Adresai: 

Pamario 24B, Neringa, Klaipėdos Apskritis

Visų Šventųjų g. 5, Vilnius

Jų veiklą sekti galite čia: 

FB: Sofa de Pancho Nida