Top

Geniali idėja restoranams – maža detalė, ir jūsų svečiai džiaugsis neužmirštama patirtimi

Tekstas: Urtė Mikelevičiūtė

Kartais maža detalė gali ne tik suteikti jaukumo, bet ir svečiams sukurti papildomą neįkainojamą patirtį. Restoranas „Restaurant Silo“, esantis Kopenhagoje ant jūros kranto, siūlo svečiams pažvelgti toliau tiesiogine to žodžio prasme. Ant stalelių be visų reikalingų detalių padedami ir žiūronai. Šių pagalba besimėgaujant puikiu maistu galima stebėti vaizdus, kurių nepasiekia plika akis.

Nepabijokite ir išbandykite tai jūs savo restorane. Ir nebūtina turėti restorano ant jūros kranto – pasižvalgyti toliau galima ir mieste, ir miške.

 

 

 

View this post on Instagram

 

There she is. Our joy and pride. Does it sound as if we’re talking about our baby? Well, we are. Kind of. Located on the 17th floor of the impressive @thesilocph – with glass windows from floor to ceiling and a 360 degree view to the world, we can’t think of a better place for our restaurant. Come visit us for coffee or cocktails, a decent burger or fine dining, a friendly gathering or a big family dinner – we can even help you arrange a wedding here closer to heaven and with room for both dining and dancing not to mention that every Friday – our rooftop terrace is open for drinks accompanied by DJ @martinbaltzer playing his tunes. Thanks @robinskjoldborg for the shot 🙏🏼 . . . . #RestaurantSilo #RestaurantOnThe17thFloor #DiningInHeaven

A post shared by Restaurant SILO (@restaurantsilo) on

 

Mąstykite už ribų

Manote, kad įsigyti 5 ar 10 žiūronų per brangu? Pradėkite bent nuo dviejų ir siūlykite žmonėms ypatingomis progomis: sužadėtuvių, gimtadienio ar jaukaus pasimatymo.

Išnaudokite vaizdų galią ir pasiūlykite svečiams degustacinę vakarienę, priderintą prie vaizdo. Restorane paskirkite staliuką, nuo kurio matomi ir pasiekiami skirtingi vaizdai, prie kiekvieno patiekalo priderinkite vaizdą ir paruoškite instrukciją, į kurią pusę prieš ragaudamas svečias turėtų pažvelgti.

Jūsų restoranas be langų? Ar tiesiog nėra, kur žiūrėti? Ne bėda! Skirtingose vietose patalpinkite mažytes ir tik su žiūronais matomas detales – tai gali būti natūralūs gamtos dariniai: akmenys, medžio šakelės ar gintaro gabalėliai, tai gali būti ir visa istorija ar net patiekalo pavadinimas!

Tobulas sprendimas piršlyboms

Atsibodo sužieduotuvių žiedus kišti į desertus? Pasiūlykite besiruošiančiajam pirštis žiedą patalpinti neįprastoje vietoje, kurią galima pastebėti tik su žiūronais. O būsimoji nuotaka prieš desertą tegul gauna ne šakutę ar šaukštelį, o… žiūronus.

Restoraną galite sekti čia: