Top

Lietuvoje įvyks unikalus seminaras barmenams

Jau rytoj Lietuvoje besilankantis daugelio pasaulinių „Flair“ (butelių mėtymo technikos) konkursų nugalėtojas – svečias iš Sankt Peterburgo Vitaly Kolpin surengs išskirtinį seminarą. Jis dalysis unikaliomis žiniomis ir demonstruos savo nepriekaištingais įvardijamus barmeno darbo įgūdžius. Vitaly Kolpin atsakingas už pripažintą veiksmingiausią „Bacardi Martini Bartending School“ projekto programą – „Working Bar Skills„ (visų reikalingų barmenui įgūdžių išmokimo ir tobulinimo).

Seminaras vyks bare „Mililitrai“ 14 val. – 16 val., adresu Vilniaus g. 33, Vilniuje.

Nuoroda į renginį
Lietuvoje vyksiantis seminaras „Craft Bar Skills – Meaningful Movement“ – tai edukacinis ir praktinis meistriškumo seminaras, skirtas barmenams susipažinti su estetiškais ir veiksmingais judesiais už baro bei suprasti svečio elgsenos aspektus ir kūno kalbą. Vitaly dalinsis savo asmenine patirtimi iš medicinos, psichologijos bei rinkodaros sferų. Jis pabrėžia, jog svarbu žinoti ne tik barmenų darbo specifiką ar išmanyti gėrimus, tačiau suprasti ir tinkamai valdyti savo kūno kalbą.

Šį seminarą inicijuoja „Bacardi Martini Bartending School“ projektas, rengiantis unikalius mokymus barmenams. Seminarų bei praktinių užsiėmimų tikslas – ne tik kelti šios srities atstovų profesionalumo kartelę, bet taip pat ir dalintis patarimais, kaip didinti savo gyvenimo kokybę.

Po seminaro vakare restorano „Trinity“ bare vyks atviras renginys, kurio metu kokteilius svečiams maišys garsusis Vitaly Kolpin. Su šiuo kokteilių meistru pabendrauti galėsite nuo 20 val. iki 23 val.

Sekite jį Instagram: